top of page

Project Name

Idealny wygląd każdego dnia.

Kup Minipaletkę Zgaszona Jesień

299 zł

12 minipaletek dla 12 typów urody.

Wybierz dogodną dla Ciebie opcję.

Minipaletka. Którą wybierasz?

Standaryzowana

Spersonalizowana

Potrzebujesz pomocy przy wyborze?

Zapisz się na konsultacje >> TUTAJ

Co otrzymujesz?

Projekt bez tytułu(1)_edited_edited.png

Twój wachlarzyk kolorów

Wachlarzyk kolorów dla typu urody Zgaszona Jesień

Soft Autumn, podobnie jak jej siostrzany typ Soft Summer, charakteryzuje się bardzo neutralną, powściągliwą barwą, co może przysporzyć wielu problemów w ocenie, gdyż czasami trudno jednoznacznie określić, czy jest to
chłodna czy ciepła uroda. Z reguły twarz zawiera oba rodzaje barw, naturalnie z przewagą ciepłych tonów.

Włosy mogą mieć odcienie: od ciemnego, lekko "mysiego" blondu z rudością do ciemnego brązu z miedzianym lub kasztanowym połyskiem. Skóra jest neutralna, beżowa, czasem pokryta piegami, ale  w tej grupie są też typy o skórze gładkiej, bez piegów.

Oczy mogą być szaro-niebieskie, brązowe, orzechowe, kolor tęczówki jest matowy, naturalna oprawa oka Soft Autumn jest niezwykle delikatna, bez kontrastu.

Która Minipaletka jest najlepsza dla Ciebie?

Projekt bez tytułu(3)_edited.png

Standaryzowana

Projekt bez tytułu(1)_edited_edited.png

Spersonalizowana

Minip Soft Autumn

Dla Ciebie.

Tylko dla Ciebie.

299 zł

1350 zł

28 standardowych kolorów z palety Light Spring

38 spersonalizowanych kolorów z palety Light Spring oraz typów pokrewnych

-------

Barwy dobrane do wybranego typu urody

Kolory ubrań, szminki

Kompozycje stylizacyjne

Indywidualny dobór barw typu urody oraz do koloru, skóry, oczu, włosów

Kolory ubrań, makijaż, kolor biżuterii, akcesoriów

 • Dla Niej: Co to znaczy, że otrzymam paletę 28 kolorów standardowych?
  Każdy typ urody posiada szeroką gamę kolorystyczną, z której Marta Ocenia wybrała 28 kolorów najbardziej ukazujących dany typ kolorystyczny. Wybierając minipaletkę standardową sama decydujesz o wyborze typu kolorystycznego.
 • Dla Niej: Co to znaczy, że otrzymam 38 spersonalizowanych kolorów z palety dla mojego typu urody oraz typów pokrewnych?
  Przy tworzeniu minipaletki spersonalizowanej wykonywana jest wnikliwa profesjonalna analiza kolorystyczna, na podstawie której Marta Ocenia Twój typ kolorystyczny oraz selekcjonuje dla Ciebie indywidualne kompozycje kolorów dopasowane do Twojego undertonu oraz overtonu.
 • Dla Niej: Co to znaczy, że otrzymam kompozycje stylizacyjne?
  Decydując się na minipaletkę spersonalizowaną, otrzymujesz od Marta Ocenia do 7 propozycji kompozycji kolorystycznych do tworzenia swoich stylizacji. Kompozycje te łącznie tworzą minipaletkę 38 kolorów. Za pomocą profesjonalnych próbek oraz Twoich zdjęć twarzy Marta Ocenia reakcje Twojej skóry na kolory, analizuje kolor włosów i oczu. Następnie selekcjonuje dla Ciebie indywidualne kompozycje kolorów dopasowane do Twojego stylu życia i trybu pracy.
 • Dla Niej: Co to znaczy, że mojej Minipaletce standardowej otrzymam barwy dobrane do wybranego typu urody?
  Wybierając Minipaletkę Standard sam/sama decydujesz o swoim typie kolorystycznym. Każda z 12 minipaletek zawiera 28 najbardziej uniwersalnych barw przypisanych do konkretnych typów kolorystycznych. Jeśli chcesz mieć pewność, że kolory w minipaletce są idealne dla Ciebie, zdecyduj się na Minipaletkę Spersonalizowaną. Przed jej stworzeniem wykonywana jest wnikliwa profesjonalna analiza kolorystyczna, na podstawie której Marta Ocenia Twój typ kolorystyczny oraz selekcjonuje dla Ciebie indywidualne kompozycje kolorów dopasowane do Twojego undertonu oraz overtonu.
 • Dla Niej: Co to znaczy, że mojej Minipaletce standardowej otrzymam kolory ubrań oraz szminki?
  Twoja Minipaletka standaryzowana odzwierciedla, w jakich kolorach wybrany przez Ciebie typ kolorystyczny wygląda najkorzystniej. Są to kolory ubrań i propozycje kolorów szminek. Jeśli chcesz mieć pewność, że kolory będą pasowały do Ciebie w 100 procentach, wybierz Minipaletkę Spersonalizowaną. Przy tworzeniu Minipaletki Spersonalizowanej wykonywana jest wnikliwa profesjonalna analiza kolorystyczna, na podstawie której Marta Ocenia określa Twój typ kolorystyczny - za pomocą profesjonalnych próbek oraz Twoich zdjęć twarzy bada reakcje Twojej skóry na kolory, analizuje kolor włosów i oczu. Następnie selekcjonuje dla Ciebie indywidualne kompozycje kolorów dopasowane do Twojego stylu życia i trybu pracy - otrzymujesz do 7 konkretnych zestawów kolorystycznych na różne okazje. Kompozycje te zawierają również kolory akcesoriów oraz biżuterii.
 • Dla Niej: Co to znaczy, że mojej Minipaletce spersonalizowanej otrzymam kolory ubrań, biżuterii, akcesoriów oraz makijażu?
  Twoja Minipaletka Spersonalizowna jest tworzona z myślą o Tobie i tylko dla Ciebie. Są to specjalnie wyselekcjonowane, spersonalizowane kolory ubrań, akcesoriów i biżuterii oraz propozycje najlepszych odcieni szminek. W ramach tej usługi otrzymujesz nie tylko Minipaletkę, ale również holistyczną analizę Twojego typu kolorystycznego. Przy tworzeniu Minipaletki Spersonalizowanej wykonywana jest wnikliwa profesjonalna analiza kolorystyczna, na podstawie której Marta Ocenia określa Twój typ kolorystyczny - za pomocą profesjonalnych próbek oraz Twoich zdjęć twarzy bada reakcje Twojej skóry na kolory, analizuje kolor włosów i oczu. Następnie selekcjonuje dla Ciebie indywidualne kompozycje kolorów dopasowane do Twojego stylu życia i trybu pracy - otrzymujesz do 7 konkretnych zestawów kolorystycznych na różne okazje. Kompozycje te zawierają również kolory akcesoriów oraz biżuterii. W tym wariancie Marta Ocenia przedstawia również najlepsze wybory odcieni pod kątem makijażu.
 • Dla Niej: Co oznacz dla mnie indywidualny dobór barw typu urody oraz do koloru, skóry, oczu i włosów?
  s
 • Dla Niego: Co to znaczy, że otrzymam paletę 28 kolorów standardowych?
  Mężczyźni podobnie jak w przypadku kobiet posiadają swój typ kolorystyczny, według którego Marta Ocenia wybrała 28 kolorów najbardziej pasujących do konkretnego typu faceta. Dla Panów Marta Ocenia dobrała standardowe kompozycje uporządkowane według 6 najpopularniejszych kolorów włosów. Wybierając minipaletkę standardową sam wybierasz swój typ spośród pokazanych w zakładce "Dla Niego". Jeśli nie znajdujesz podobieństwa z żadnym z pokazanych zdjęć, napisz do Marty lub zadzwoń.
 • Dla Niego: Co to znaczy, że otrzymam 38 spersonalizowanych kolorów?
  Przy tworzeniu minipaletki spersonalizowanej wykonywana jest wnikliwa profesjonalna analiza kolorystyczna, na podstawie której Marta Ocenia określa Twój typ kolorystyczny - za pomocą profesjonalnych próbek oraz Twoich zdjęć twarzy bada reakcje Twojej skóry na kolory, analizuje kolor włosów i oczu. Następnie selekcjonuje dla Ciebie indywidualne kompozycje kolorów dopasowane do Twojego stylu życia i trybu pracy - otrzymujesz do 7 konkretnych zestawów kolorystycznych na różne okazje.

Najczęściej zadawane pytania

bottom of page