top of page

Marta ocenia.

Dla Ciebie i tylko Ciebie.

Spersonalizaowane zakupy.

Dopasuj świat. Do siebie.

Zakupy ze stylistką? Jako kolorystka, oferuję usługę zakupów ze stylistką, która polega na pomaganiu moim Klientkom i Klientom w doborze odpowiedniej garderoby i akcesoriów. Wspólnie zajrzymy do sklepów, aby znaleźć ubrania i dodatki, które pasują do ich figury, stylu i potrzeb. Doradzam w kwestiach koloru, fasonu i materiału, a także w doborze biżuterii i dodatków. Moim celem jest pomoc moim Klientkom i Klientom w uzyskaniu spójnego i atrakcyjnego wizerunku.

Dopasowuję świat

Dla Ciebie.

Jestem kolorystką i oferuję usługę analizy kolorystycznej. Polega ona na dobieraniu odpowiednich kolorów do Twojego stylu i typu urody, abyś wyglądał/ła najlepiej. Podczas naszej wizyty będę Cię pytać o preferencje i analizować Twoją skórę, włosy i oczy, aby ustalić jakie kolory najlepiej na Tobie wyglądają. Następnie wybierzemy się do sklepu i dobierzemy odpowiednie ubrania i dodatki w odpowiednich dla Ciebie kolorach. Z moją pomocą będziesz wyglądać i czuć się świetnie!

IMG-0534.jpg
IMG-0650.jpg
Projekt bez tytułu(5).png
Projekt bez tytułu(4).png

Kreuję wizerunek

Dla Ciebie.

Jako stylistka, pomogę Tobie wyróżnić się perfekcyjnym doborem kolorów do Twojej karnacji. Chcę pomóc Ci w doborze odpowiedniej garderoby i akcesoriów. Podczas naszej wspólnej wizyty w sklepach i butikach, będę Ci doradzać w kwestiach koloru, fasonu i materiału, abyś mógł czuć się pewnie i stylowo. Zależy mi, abyś uzyskał spójny i atrakcyjny wizerunek, dlatego wspólnie wybierzemy kolory, fasony i dodatki, które pasują do Twojej figury, stylu i potrzeb. Zaufaj mi i pozwól mi pomóc Ci stać się jeszcze bardziej stylowym.

bottom of page