top of page

Czym jest analiza kolorystyczna online? Jaki jest Twój typ kolorystyczny?

Analiza kolorystyczna zyskała dużą popularność w czasach covidowych. Jest to siostrzany proces analizy stacjonarnej. W trakcie analizy kolorystycznej online:


→ Oceniam wszystkie Twoje kluczowe atrybuty: walor, nasycenie oraz temperaturę urody, W następnym kroku wskazuję rodzaj kolorów i udzielam Ci konkretnych porad, jakich odcieni używać, aby lepiej wyglądać .

→ Dokładnie określam naturalny kontrast dla Twojej urody - pokazuję Ci, jak wygląda Twoja jasna i ciemna baza ubraniowa.

→ Za pomocą wirtualnych próbek pokazuję Ci również, które kolory sprawiają, że wyglądasz przepięknie i świeżo, a które pozbawiają Cię naturalnego blasku - na własne oczy przekonasz się, jak kolory wpływają na Twoje piękno i lepiej zrozumieć wpływ kolorów na Twoją naturalną kolorystykę.

→ Daję Tobie wiele konkretnych wskazówek, jak łączyć kolory w stylizacji, czego unikać i jak dobierać akcenty.

→ Finałem procesu jest Twoja indywidualna paleta barw. Przepiękna, wyjątkowa paleta dla Twojego typu urody z kolorami wyselekcjonowanymi indywidualnie dla Ciebie, Możesz zamówić taką paletę w wersji 28 lub 38 kolorów. Jest ona idealnym punktem odniesienia w procesie porządkowania garderoby i doskonałym przewodnikiem podczas świadomych, przyjemnych zakupów.


Do następnego!


Chcesz wiedzieć więcej na temat analizy kolorystycznej? Chcesz czytać więcej takich postów? Polub ten post i obserwuj mnie na moim Instagramie i Facebooku :)


65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Marta i Michał z ugotowanych

Stało się :) Marta i Michał ugotowani w Poznaniu :) Cudowny czas, cudowni ludzie, wielobarwne potrawy. Tak opisałabym swoje wspomnienia z programu TVN "Ugotowani w parach", w którym razem z Michałem w

Comments


bottom of page