top of page

Marta kolorystka w Ugotowanych w parach

Zaktualizowano: 16 mar 2023

"Ugotowani w parach" to program kulinarny emitowany na antenie TVN, który zawsze przyciąga uwagę widzów. Ostatnio w Poznaniu odbył się odcinek, w którym wystartowały trzy pary: Aneta i Bartek, Marta i Michał oraz Asia i Adam.


Pierwszą parą, która zabrała się za gotowanie, byli Aneta i Bartek. Ich dania były inspirowane tradycyjną poznańską kuchnią i gwarą poznańską. Marta kolorystka oceniała je bardzo wysoko.


Drugą parą byli Marta i Michał, którzy postawili na dania kuchni azjatyckiej oraz śródziemnomorskiej. Marta kolorystka starannie dobrała kolorystykę wnętrza, w którym odbywała się kolacja, a także opowiedziała o wieloletniej historii pięknych zabytkowych mebli.


Ostatnią parą byli Asia i Adam, którzy postawili na kuchnię azjatycką, którą oboje kochają. Ich dania zostały bardzo dobrze ocenione przez pozostałych uczestników, w tym przez Martę kolorystkę, która doceniła szczególnie kompozycję smakową i kolorystyczną przystawki.


73 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Marta i Michał z ugotowanych

Stało się :) Marta i Michał ugotowani w Poznaniu :) Cudowny czas, cudowni ludzie, wielobarwne potrawy. Tak opisałabym swoje wspomnienia z programu TVN "Ugotowani w parach", w którym razem z Michałem w

Comments


bottom of page