top of page

Marta poleca rehabilitacjabielsk.pl

Polecamy Gabinet rehabilitacji i tlenoterapii u Agnes.


Terapia tlenowa polega na wejściu pacjenta do specjalnej komory hiperbarycznej, a następnie wprowadzenie w stan zwiększonego ciśnienia, w celu zasymulowania stanów hipotensyjnych. Niewielki wzrost ciśnienia powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co ułatwia im wchłanianie prozdrowotnego tlenu. W efekcie tych działań liczba płytek krwi podnosi się. Jest to bardzo korzystne dla całego organizmu, ponieważ codzienne czynności i funkcjonowanie w otoczeniu cywilizacji nie dostarcza nam takiej ilości tlenu, jaką otrzymać możemy w komorze hiperbarycznej.

Jak działa tlenoterapia?

Jak działa tlen dostarczany do organizmu?


Sesje w komorze hiperbarycznej w Salonie Rehabilitacji u Agnes wspomagają regenerację stawów i eliminują stany zapalne. Terapia tlenowa podczas leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów zwiększa krążenie krwi, poprawia przepływ substancji odżywczych do miejsc zapalenia, wspomaga ustępowanie obrzęków i łagodzi ból. Terapia tlenowa zwiększa zakres ruchu i zmniejsza ból. Regularne stosowanie tlenoterapii w Salonie Pani Agnieszki Olszewskiej zapewnia ulgę w bólu i likwidację stanów zapalnych. Terapia tlenowa zmniejsza również obrzęki. Sesja w komorze hiperbarycznej hamuje postęp chorób reumatycznych oraz działa profilaktycznie i zapobiegawczo na wszystkie stawy ciała. Tlenoterapia jest skutecznym, nieinwazyjnym, bezpiecznym i niedrogim sposobem na przyspieszenie gojenia poprzez dostarczenie utraconego tlenu do niegojących się ran. Terapia tlenowa w komorze hiperbarycznej przyspiesza usuwanie toksyn, zwiększa produkcję komórek macierzystych, regenerację nabłonka, powoduje wzrost erytrocytów, sprzyja aktywacji tworzenia naczyń włosowatych krwi i poprawia metabolizm.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Marta i Michał z ugotowanych

Stało się :) Marta i Michał ugotowani w Poznaniu :) Cudowny czas, cudowni ludzie, wielobarwne potrawy. Tak opisałabym swoje wspomnienia z programu TVN "Ugotowani w parach", w którym razem z Michałem w

bottom of page