top of page

Zdjęcia do analizy kolorystycznej online

PAKIET ZDJĘĆ 📸


Ta sama twarz, ten sam makijaż, ten sam rodzaj światła - dzienne, ❗️ ALE ❗️

Inna pora dnia, inny aparat - po lewej "cyfrówka", po prawej iPhone; inny dostęp do światła - oba zdjęcia wykonane twarzą do okna, jednak okna różniły się wielkością (czyli powierzchnią przepuszczanego światła) oraz znajdowały się na innych piętrach różnych budynków.Prawidłowe rozpoznanie typu kolorystycznego w procesie analizy kolorystycznej ONLINE

w dużej mierze zależy od prawidłowo wykonanego ✨ ZADANIA DLA KLIENTKI ✨


➡️➡️➡️

PAKIET ZDJĘĆ - zdjęcia osoby poddawanej procesowi analizy online, wykonane ZGODNIE z przesłanymi przez kolorystę wytycznymi.

❓ ❓ Dlaczego to takie ważne?

W procesie usługi stacjonarnej, kolorysta zbiera informacje wizualne na żywo - obserwuje, przygląda się naturalnej kolorystyce danej osoby i na tej podstawie podejmuje dalsze decyzje kolorystyczne.

Przenosząc usługę stacjonarną do strefy online, to właśnie zdjęcia stają się najważniejsze - zastępują obserwację na żywo.

Analiza kolorystyczna zmieniła moje życie.

Może też odmienić Twoje.

#piękno #typurody #analizakolorystyczna

#analizakolorystycznaonline #12typowurody #makijazpoznan #znajdzswojkolor #kobieta #kolorystkaradzi

Spodobał Ci się ten post? Zostaw serduszko ❤️ i napisz w komentarzu 👇 , czy zdawałeś / zdawałaś sobie sprawę z potęgi kolorów?

Obserwuj mój profil i bądź na bieżąco ❤️❤️❤️ @martaocenia ➡️ Instagram / Facebook

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Stało się :) Marta i Michał ugotowani w Poznaniu :) Cudowny czas, cudowni ludzie, wielobarwne potrawy. Tak opisałabym swoje wspomnienia z programu TVN "Ugotowani w parach", w którym razem z Michałem w

bottom of page