top of page

Osobista stylistka Poznań

Osobista stylistka Poznań


Osobista stylistka to specjalista ds. mody, która pomaga klientom w doborze ubrań. Garderoba najlepiej pasuje do ich sylwetki, stylu życia oraz osobowości. Zadaniem osobistej stylistki jest pomóc klientom znaleźć wyjątkowy styl. Podkreśli ich atuty i sprawi, że poczują się pewnie w każdej sytuacji.


Zakupy ze stylistką


Osobista stylistka zajmuje się analizą kolorystyczą i typem sylwetki klienta, co pozwala jej dobierać idealnie dopasowane ubrania. Opracowuje spersonalizowane zakupy, pomagając klientom znaleźć najmodniejsze i najodpowiedniejsze dla nich ubrania oraz dodatki. Ponadto, pomaga klientom w przeglądzie garderoby, eliminując zbędne ubrania i organizując ją w bardziej funkcjonalny sposób.


Metamorfoza wizerunku


Osobista stylistka może także przeprowadzić metamorfozę wizerunku, co obejmuje zmiany w kolorystyce, fryzurze oraz makijażu, które pomogą klientowi wyglądać jeszcze lepiej. Ponadto, oferuje porady dotyczące stylizacji na różne okazje, pomagając klientom wybierać odpowiednie ubrania na spotkania biznesowe, randki, uroczystości czy inne wydarzenia.


W skrócie, osobista stylistka zajmuje się kompleksowym doradztwem w dziedzinie mody i stylu, pomagając klientom wyglądać i czuć się najlepiej we własnej skórze.


Osobista stylistka Poznań


Reklama:

80 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Marta i Michał z ugotowanych

Stało się :) Marta i Michał ugotowani w Poznaniu :) Cudowny czas, cudowni ludzie, wielobarwne potrawy. Tak opisałabym swoje wspomnienia z programu TVN "Ugotowani w parach", w którym razem z Michałem w

Comments


bottom of page